Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej Głowa i ramiona to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego.

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym i urządzeniami do zarządzania energią

Aktywuj i zaplanuj pracę inteligentnych urządzeń do zarządzania energią i automatycznie skieruj dostępne zasoby energii do niezbędnych urządzeń. Automatycznie ładuj magazyn energii, gdy stawki za energię elektryczną są niskie i planuj zużycie energii słonecznej na godziny, w których jej produkcja jest możliwie największa. Zminimalizuj swoją zależność od sieci poprzez wykorzystanie zmagazynowanej energii. Inteligentny algorytm HKEX czyści pierwsze swapy HONIA przez OTC Clear ocenia wzorce zużycia, szczytowe stawki energii elektrycznej i prognozuje produkcję systemu, aby uzyskać jeszcze większe oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Wybierz najlepszy tryb magazynu energii, dostosowany do Twoich potrzeb. Kontroluj swoje inteligentne urządzenia energetyczne podczas podróży, nadawaj priorytety najważniejszym odbiornikom energii i kieruj zasilanie do najważniejszych urządzeń.

Wirtualny spacer po świecie dobrej energii

Identyfikuj słabo działające moduły dzięki kompleksowej i przejrzystej wizualizacji całego układu fotowoltaicznego. Sprawdzaj wydajność systemu i zużycie energii dzięki prezentowanym w czasie rzeczywistym Strategia Forex dla $200 dziennie ilustracjom przepływu mocy, wykresom porównawczym i przejrzystym diagramom. Miej dostęp do energii elektrycznej podczas przerw w dostawie prądu dzięki wydajnemu systemowi zasilania awaryjnego.

MAGAZYNY ENERGII

  1. Automatycznie ładuj magazyn energii, gdy stawki za energię elektryczną są niskie i planuj zużycie energii słonecznej na godziny, w których jej produkcja jest możliwie największa.
  2. Inteligentny algorytm ocenia wzorce zużycia, szczytowe stawki energii elektrycznej i prognozuje produkcję systemu, aby uzyskać jeszcze większe oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.
  3. Kontroluj swoje inteligentne urządzenia energetyczne podczas podróży, nadawaj priorytety najważniejszym odbiornikom energii i kieruj zasilanie do najważniejszych urządzeń.
  4. Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego.

Zmaksymalizuj swoje oszczędności energii elektrycznej używając mySolarEdge

MAGAZYNY ENERGII

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *