ING Bank Śląski: 7% do 400 tys zł lub 800 tys. zł na koncie oszczędnościowym

Otwórz konto oszczędnościowe przez internet. Kliknij „Otwórz teraz” i postępuj zgodnie z informacjami na ekranie. Trzymiesięczne konto oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem. Zyskaj oprocentowanie 5,25% dla kwot poniżej 200 tys.

Do 7,9% na rachunkach oszczędnościowych w ING Banku Śląskim (+ do 350-400 zł dla otwierających konto osobiste)

Do promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus na 8% w skali roku przystąpić można do 15 listopada 2022 roku. Jest to specjalne konto oszczędnościowe, którego umowa zawierana jest czas określony – 3 miesięcy. Nowi klienci banku mogą dodatkowo otrzymać 200 – 250 zł premii Jen japosski: USD/JPY (JPY = X) Fed protok staje si eyed ENG na start za założenie Konta Direct, które i tak będzie wymagane, aby skorzystać z wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartami wydanymi do Twojego konta minimum 300 zł (200 zł, jeśli masz do 26 lat).

na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim aż do 800 tys. zł

Sprawdź aktualne wyniki funduszy inwestycyjnych. Zobacz informacje o funduszach w naszej ofercie. Przepraszamy Cię za te utrudnienia i prosimy o zrozumienie. Robimy to, by Twoje pieniądze były bezpieczne i bankowało Ci się z nami wygodniej.

Konta oszczędnościowe w PLN

Oferta Private Banking skierowana jest do klientów, którzy zgromadzą w naszym banku aktywa powyżej 1 mln zł lub zainwestują min. 500 tys. Oszczędzasz, gdy płacisz – zaokrąglenie kwoty transakcji lub procent od tej kwoty trafia z Twojego konta osobistego na Smart Savera. Jeśli chcesz szybciej zbudować poduszkę finansową, oszczędzaj systematycznie – możesz np. Ustawić stałe zlecenie z konta osobistego. Jeżeli jesteś nowym klientem lub chcesz zacząć aktywnie oszczędzać, załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN w Moim ING lub w placówce banku i skorzystaj z oferty specjalnej „Bonus na start” . 8% w skali roku otrzymamy wyłącznie dla nowych środków, tj.

– 250 zł w gotówce za założenie konta ING

Lokata na 3, 6 lub 12 miesięcy, ze stałym oprocentowaniem. 5,25% przez 3 m-ce od otwarcia konta, dla kwot poniżej 200 tys. Zł.2 Kształtuj pozytywne podejście do pieniędzy.

W każdej chwili możesz je zaznaczyć lub odznaczyć w Moim ING. Zapoznaj się z regulaminem promocji „Załóż konto i zyskaj” i spełnij wszystkie warunki promocji. Załóż konto w aplikacji Moje ING. Pobierz aplikację z zaufanego sklepu i wybierz opcję „Załóż konto bankowe”. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.

  1. 1 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 3 miesiące od założenia konta.
  2. Twoje pieniądze są bezpieczne, po prostu musisz chwilę poczekać na dostęp do nich.
  3. Tym razem jednak nie uległa zmianie wysokość oprocentowania.
  4. Gdy płacisz, zaokrąglenie kwoty transakcji lub procent od tej kwoty trafia z Twojego konta osobistego na oprocentowanego Smart Savera.
  5. Najmłodsi klienci mogą też płacić kartą przedpłaconą lub z kartą do konta dla dziecka.

W zamian dwukrotnie zwiększeniu uległa kwota maksymalna oszczędności na 7% w skali roku do 400 tys. Osoby starsze otrzymają nagrodę po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2023 roku. Promocyjne oprocentowanie w wysokości 6% będzie naliczane od dnia pierwszej wpłaty na rachunek OKO do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Gdy płacisz, zaokrąglenie kwoty transakcji lub procent od tej kwoty trafia z Twojego konta osobistego na oprocentowanego Smart Savera. Jeżeli już z nami oszczędzasz 5,25% przez 3 m-ce od otwarcia konta, dla nowych środków do 200 tys.

Po potwierdzeniu tożsamości aktywuj dostęp do Mojego ING i bankuj z nami wygodnie. W dniu przystąpienia do promocji wyraź zgody na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych. Z kontem osobistym z dostępem do Mojego ING spełniasz różne finansowe potrzeby. I nie tylko finansowe – możesz doładować konto w serwisach z rozrywką, dowolny numer telefonu, składać wnioski w e-urzędach, płacić za przejazdy autostradą (z usługą Autopay). Dla tych, którzy chcą mieć wpływ na przyszłość i środowisko.

O uzyskanie 7% na OKO Bonus jest już łatwiej – w tej promocji udział wziąć mogą już nie tylko nowi, ale też obecni klienci, bo wystarczy wpłata “nowych środków”. Co prawda dla obecnych klientów również dostępna jest promocja “Bonus na start”, ale z niższym oprocentowanie, wynoszącym 7% oraz z wyśrubowanymi warunkami uczestnictwa – o tym piszę nieco niżej. Jeśli posiadasz nowe środki, możesz przelać je od razu na to konto oszczędnościowe lub najpierw na konto ROR i z niego przelew własny na konto promocyjne.

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło. Konto Direct jest podstawowym rachunkiem bankowym w ING Banku Śląskim, które będzie prowadzone za 0 zł bez karty debetowej. W promocji „Bonus na start” może wziąć udział tylko jedno Otwarte Konto Oszczędnościowe. Względem poprzedniej edycji obniżeniu uległy limity kwot podlegających pod promocyjne oprocentowanie.

Aktualna edycja promocji konta oszczędnościowego będzie trwała do 26 czerwca 2023 roku. Aktualna edycja promocji konta oszczędnościowego będzie trwała do 18 lipca 2023 roku. Podane oprocentowanie jest zmienne, obliczane w skali roku.

Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku jak zdobyć 200 zł za konto osobiste ING. ING Bank Śląski podwyższył oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym z 7% na 8% w skali roku do 400 tys. Zł dla obecnych klientów lub aż do 800 tys. Dzięki temu jest to jedno z najlepszych miejsc do ulokowania swoich oszczędności. Promocja nie dotyczy otwarcia konta po zalogowaniu do Mojego ING lub aplikacji Moje ING Mobile oraz nie dotyczy obecnych klientów banku ING. Druga – Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie Bonus na start dla nowych lub nieaktywnych klientów to 7% w skali roku do kwoty 400 tys.

Mogą one skorzystać z oprocentowania na poziomie aż 7%. Jest to obecnie najkorzystniejsza oferta dla firm na rynku. Jeśli zauważysz, że coś nie działa tak jak powinno – nie panikuj. Jeśli akurat jest noc, bardzo możliwe, że trwa jedna z przerw serwisowych i za kilka godzin wszystko wróci do normy. Zawsze informujemy o przerwach w dostępie do naszych usług. Twoje pieniądze są bezpieczne, po prostu musisz chwilę poczekać na dostęp do nich.

8% w skali roku dla środków do wysokości 400 tys. Zł będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc na Twoje konto otrzymasz standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku. Odsetki bonusowe (tj. pozostałe 6,5%) otrzymasz natomiast po zakończeniu oferty specjalnej, czyli po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, kiedy założysz Lokatę terminową. Pamiętaj, że wyliczenia wykonane za pomocą tego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Obliczenia służą wyłącznie celom informacyjnym WallStreetBets Vs Fundusze hedgingowe – Live Trading Aktualności i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Prezentowana wartość netto to kwota pomniejszona o 19% podatek od odsetek. ING podwyższył oprocentowanie rachunków depozytowych dla firm.

W przeciwnym razie naliczymy opłatę w wysokości 10 zł. Bez zbędnych opłat – darmowe konto bankowe? U nas za najważniejsze rzeczy nie płacisz, np. ING Bank Śląski kontynuuje rozdzielenie dwóch ofert oszczędnościowych z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku. Pierwsza z nich dostępna jest dla nowych klientów, a druga dla klientów, którzy nie wykazywali aktywności na rachunku oszczędnościowym i wpłacą nowe środki do ING.

Załóż konto oszczędnościowe przez stronę www. Kliknij „Załóż teraz” i postępuj zgodnie z informacjami na ekranie. Osoby nie posiadające konta osobistego w ING od 1 lipca 2021 roku mogą dodatkowo zyskać 200 – 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi. Druga – Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” to oferta dla nowych lub nieaktywnych klientów, na którym również uzyskamy 8% w skali roku do kwoty 400 tys. Pierwsza to Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 8% w skali roku do 400 tys. Zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy.

Z promocji oprocentowania skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku – choć w przypadku tych drugich warunków do spełnienia może być jednak więcej. Oto najnowsze edycje promocji oprocentowania na rachunkach oszczędnościowych w ING Banku Śląskim. W nowej edycji promocji ING Bank Śląski utrzymał podwyższone oprocentowanie dla nowych klientów. Jeżeli jesteś nowym klientem lub chcesz zacząć aktywnie oszczędzać 5,25% przez 3 m-ce od otwarcia konta, dla kwot poniżej 200 tys. Stan swoich oszczędności masz na wyciągnięcie ręki – w aplikacji Moje ING. Możesz także w każdej chwili skorzystać np.

Po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego. Co miesiąc ING wypłaci standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku na OKO, natomiast bonusowe odsetki w wysokości 5,5% przekaże po zakończeniu promocji, tj. Jak już wspomniałem na wstępie, ING Bank Śląski ma w ofercie dwie promocje konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 7% w skali roku. Pierwsza z nich Solidary Markets FX Forex Broker-przegląd i informacje Solidary dostępna jest dla nowych klientów, a druga dla klientów nie wykazujących aktywności na rachunkach oszczędnościowych. Podane oprocentowanie jest stałe, obliczane w skali roku. Posiadają konto oszczędnościowe w ING (Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct w PLN, Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium w PLN lub Dream Saver w PLN).

Zaletą obu tych rachunków jest możliwość przelewania pieniędzy z konta oszczędnościowego przez Internet za 0 zł na swoje konto osobiste w ING Banku Śląskim. 2 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 3 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Podane oprocentowanie jest zmienne, obliczane w skali roku.

Trzeci rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł najlepszego banku i najlepszej aplikacji mobilnej. Oferta specjalna Zacznij korzystać z konta od razu i zyskaj do 500 zł w promocji. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, kiedy założysz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus MAX. Saldo początkowe – łączne saldo Produktów depozytowych w Banku, obliczone na koniec wybranego przez Bank dnia. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, kiedy założysz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus. Kliknij „Zaloguj się” i przejdź do Mojego ING. Tam, w kilka minut, założysz konto.

Najczęściej wybierane, polecane przez klientów1. Do 500 zł na konto lub ubezpieczenie do roku gratis w promocjach. Ci drudzy mogą dodatkowo otrzymać 200 – 250 zł premii na start za Konto Direct. ING wprowadził jeszcze jedną zmianę – wydłużył okres promocyjnego oprocentowania z 3 do 4 miesięcy. ING Bank Śląski przedłużył do 26 czerwca 2023 roku warunki na Otwartym Koncie Oszczędnościowym na 7% w skali roku dla środków do 300 tys. Zł dla obecnych klientów lub do 600 tys.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *